New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech

  • 550 m²

New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech ligger i nærheten av Bo & Zin, og har også bil til leie. Denne boligen inkluderer også en terasse.

New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech har et eget svømmebaseng for avslapning.

Boligen tilbyr tilgang til et komplett kjøkken.

El Badii Palace ligger en 15-minutters kjøretur fra villaen, og Noria golfklubb kan nås på en 10-minutters kjøretur. Bo & Zin og Nouba er en 13-minutters spasertur fra overattingsstedet. Villaen ligger et par minutter med bil fra Koutoubia. Marrakech-Menara flyplass ligger 5 km fra denne villaen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech Marrakesh
Palais Kenza
pris kun for mobil

Palais Kenza

10
Usedvanlig 2 anmeldelser
373 m fra overnattingsstedet
USD 826 USD 743
per natt
Marrakech Escape Your Private Villa
pris kun for mobil

Marrakech Escape Your Private Villa

1.3 km fra overnattingsstedet
USD 383 USD 345
per natt
La Villa Houda Piscine Parking Prive 15 Min Marrakech - Ark Realty
pris kun for mobil

La Villa Houda Piscine Parking Prive 15 Min Marrakech - Ark Realty

1.3 km fra overnattingsstedet
USD 1771 USD 1594
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Flyplasstransport

    • Betalt pendelbuss

    Aktiviteter

    • Treningssenter
    • Skiskole
    • Hesteridning
    • Bowling

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Resepsjonsskranke
    • 24-timers sikkerhet
    • Bagasjeoppbevaring
    • Ski lagring
    • Valutaveksling
    • Frisør
    • Fasiliteter for kjæledyr tilgjengelig
    • Bilutleie
    • Utleie av skiutstyr
    • Turer/ Billettservice
    • Dagligvarebutikk

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass
    • Picknickområde/ Bordene
    • Spesielle diettmenyer

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger
    • Barnevakt/ Barnevakt
    • Barnebasseng
    • Lekeplass for barn

    Fritidsaktivitet

    • Evighetsbasseng
    • Stupebasseng
    • Paraplyer
    • Solsenger
    • Vannpark
    • Live underholdning
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Fritid/ TV-rom
    • Spa og velværesenter
    • Badstue
    • Tyrkisk bad
    • Jacuzzi
    • Pedikyr
    • Manikyr
    • Voksing
    • Kroppsskrubb
    • Til ansikt
    • Behandlingsrom
    • Kroppsinnpakning
    • Ryggmassasje
    • Hodemassasje
    • Full kroppsmassasje
    • Fot massasje
    • Basseng med utsikt
    • Sminketjenester

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Lydisolerte rom
    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    På soverommet

    • Elektriske tepper

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Allergifrie rom
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech?
      Gjester i New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech?
      Restauranter i nærheten av New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech inkluderer Bo & Zin og Nouba.
    • Har New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech basseng?
      Ja, gjester i New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    New Villa Dali & Spa Paddel Marrakech Marrakesh

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk